Про нас

   VseLandia - це магазин, який прагне бути завжди в пошуку тільки самого нового, самого красивого, ну і звичайно ж стильного. Знають зараз все, що компанії виробники, які досягли певного рівня, налагоджують виробництво Китаї. І напевно не всі знають, що Китай робить, не тільки найдешевші товари, а й якісні речі. Тому максимально великий ринок чого тільки завгодно - це все ж Китай. Наш магазин VseLandia.com пропонує Вам купити товари які є "золотою серединою" (не дорогі, але і не мотлох). З причини того що зараз на кожному кроці Вас можу якщо не обрахувати, то "кинути", ми пропонуємо Вам купити саме те, що Ви побачили у нас на сайті (всі фотографії по товарах зроблені нами особисто). У наших інтересах, провести операцію з Вами так, що б Вам захотілося купити у нас ще що то з часом.
Асортимент магазину постійно поповнюється новими позиціями. Якщо сьогодні Ви не знайшли товар, що цікавить, то завтра він цілком може у нас з'явитися. Побажання по асортименту товару Ви можете завжди висловити у формі зворотного зв'язку на сторінці Контакти і воно обов'язково буде прийнято до уваги.
У своїй більшості виробничий брак виявляється в перші дні користування товаром. Тому, для більшої впевненості покупців, наш магазин встановив свою гарантію на товари, що продаються - 2 тижні від дати відправлення товару покупцеві.
Доставка по всій території України (краще Нова пошта і укрпочта, але ми завжди ставимося лояльно до прохань покупців).
Відправляємо якщо не в день оплати, то на наступний робочий день.

Наша пошта для зв'язку:


Nova@vselandia.com


Також можете зв'язатися з нами за номерами:

+38 (067) 598-1805  

 38 (066) 65-444-63Так само дані про нас Ви можете перевірити на сайті:

"Міністерство Юстиції України" за запитом ФОП Ліщішін Роман Олександрович

Відгуки про нас на Prom.ua:


Завжди раді Вам, де б Ви не оформили Ваше замовлення.